| daianne a întrebat:

Ce ati alege dintre Samsung Galaxy S3 sau S4 mini si de ce? Care dintre ele e mai rezistent?

5 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Rezistent? In ce sens? Ai de gand sa dai cu toporul in el sau sa-l arunci de la etajul 10? In cazul asta, mai bine renunti la telefon si scutesti niste bani.

| bineproportionat a răspuns:

Salut cu siguranta s3 http://bit.ly/1mkPFZe

| Unknow9990 a răspuns:

Galaxy S4 e mai sensibil dar durata bateri poate dura pana la 72 de ore, daca nu il folosesti!

| EllaHaHa a răspuns:

Eu as alege S4 mini deoarece are aplicati noi si mai bune decat S3. E logic care e mai rezistent tot S4 pentru ca e mai nou aparut decat S3.

| Tereny a răspuns:

Eu am S3 si cred ca e mult mai bun decat S4 mini. Si m-a tinut 3 ani.