| KlaraV a întrebat:

Ce ati alege dintre Samsung galaxy s4 si Samsung galaxy s6 edge? si de ce?

6 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Am avut S4 iar acum am S6 Edge si diferenta consta in faptul ca actualul se misca mai bine, are o camera mult mai buna, mai multe functii (nu neaparat foarte folositoare), nu are slot pentru SD iar daca il scapi pe jos, ecranul se face praf (proprie experienta) cam astea sunt lucrurile care mi-au venit in minte pe moment. Daca ai ceva intrebari, o sa incerc sa raspund atat cat stiu.

| KlaraV explică (pentru Aasdfghj):

Deci ar trebui sa aleg Samsung S4?

| Aasdfghj a răspuns (pentru KlaraV):

Daca nu vrei sa dai o caruta de bani pe un telefon care e foarte fragil, da. Asta in cazul in care mai gasesti S4. Eu nu am mai gasit. Daca nu esti hotarata, eu iti recomand sa cumperi S6 de la eMAG. Poti sa-l testezi 30 de zile si daca nu iti place, il duci inapoi :p

| Jonas94 a răspuns:

S6 Edge că e mai nou. În locul tău, aș alege chiar S7 Edge, ca să știu că am luat ceva bun.

| Gabriel9707 a răspuns:

Aici te poti decide care vrei sa il cumperi din punct de vedere al performantelor:

https://www.phonearena.com/....../9193,7597

| Georgeeeeeeeeee a răspuns:

Samsung S6 edge are un design mai fain, e mai performant, camera mai buna