| Thh_Andreea_1993 a întrebat:

Ce ati alege intre Iphone 5 S Gold si Samsung Galaxy S 5 alb? Motivati-va parerea. Si ziceti de ce ati ales "x" si nu "y".

3 răspunsuri:
| KinekT a răspuns:

Pai nu as alege niciunul.M-as duce direct pe iphone5s.De ce sa iau varianta gold? E numai o risipa de bani.

Iphone 5s este o varianta mai buna deoarece are o calitate a materialelor mai buna, un procesor/placa grafica avansata, IOS nu laguieste ca si android-ul

| Thh_Andreea_1993 explică (pentru KinekT):

Si ca memorie? Iphone.ul e de 16...care e mai bun dintre ele doua?

| KinekT a răspuns (pentru Thh_Andreea_1993):

Pai iphonul poate fi in variante mai mare 16/32/64 gb iar s5-ul poate avea doar 16/32 gb.S5-ul are un avantajul ca i se poate adauga un card sd de pana la 128 gb in timp ce iphonului nu i se poate adauga.

Ieri am iesit cu niste prieteni si am pus mana pe iphone 5s.Pe net, in jocuri merge impecabil. Pozele sunt foarte bune.