| alexsaxx2323 a întrebat:

Ce ati alege intre iphone x si galaxy s9?
Pareri pro si contra?
Tot ce stiti despre acestea
Multumesc

4 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

S9

| Ineys a răspuns:

Https://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=8966&idPhone2=8858

S9 hands down.

Superior din orice punct de vedere. Nu as sta pe ganduri nici macar 1 secunda daca as avea de ales intre cele 2.

Apple sunt bani aruncati pe fereastra degeaba.

| ziftode a răspuns:

Pe vremuri pe iOS mergea numai 15% din Youtube ca asa vroia Apple, iar azi...

ai Digi cu 50g pe 4g, DA? felicitocurili mele serioase, PE iPhone NU LE POTI FOLOSI, de ce, pe Apple il doare in kur ce abonament ai tu, tot pune restrctii ABSOLUT IMBECILE la orice steam (Youtube) care e mai mare de 480p (adica NU HD), in ideea ca

RAHATUL DE APPLE STIE MAI BINE CE VREI TU, ASA CA SA NU CUMVA SA "PLATESTI PREA MULT" folosind streaming HD

SI ALTE RESTRITCTII IMBECILE DIN PARTEA Apple

asa ca, daca nu esti o baba batrana sa iti iei iPhone ca altceva nu intelegi

ITI RECOMAND S9!

| debarasator63 a răspuns:

Dintre cele 2 S9, personal imi place Huawei Mate 20 Pro.