| AlaskaYoung17 a întrebat:

Ce ati alege intre Samsung Galaxy A5, Huawei P9 Lite si Huawei Honor?
Cel mai important lucru pentru mine la un telefon e camera, dar nu stiu care e mai bun dintre astea 3.

5 răspunsuri:
| Mihai1810 a răspuns:

Nu as alege nici unul din cele enumerate de tine, as lua un LG Nexus 5x.

| KanezuY a răspuns:

Huawei P9 Lite.

| cosmin1392005 a răspuns:

Aş alege un A5. Tatal meu are unul.Eu am P9 Lite.Dar al lui face poze mult mai faine.
Sper

| cosmin1392005 a răspuns:

Aş alege un A5. Tatal meu are unul.Eu am P9 Lite.Dar al lui face poze mult mai faine.

| Iulia67 a răspuns:

Samsung Galaxy A5. Are o prietena si face pozele clare si foarte frumoase.