| Alex19950 a întrebat:

Ce ati alege intre Samsung galaxy s3 mini vs. Allview p5 quad?

Răspuns Câştigător
| nvlad a răspuns:

Samsung galaxy s3 mini am si eu unul si este EXTRAORDINAR.Nu conteaza ca are ecranul mai mare p5 conteaza la ce performante ajunge+ la s3 se actualizeaza androidul odata la o luna si va merge din ce in ce mai bine. Sper ca ti-am fost de ajutor.

4 răspunsuri:
| Edamstar a răspuns:

Allview p5.Este cu mult mai bun si mai mare decat Samsung galaxy s3 mini.
Funda?

| Alex19950 explică (pentru Edamstar):

Nu ma intereseaza daca este mare sau nu

| da2ik11 a răspuns:

Samsung galaxy s3 mini e mai bun decit Allview p5 quad Doar ca Samsung galaxy s3 mini sa nu fie kitaischi. Fundita?