| Someoneeene a întrebat:

Ce ati alege: Samsung Galaxy s4 sau Iphone 5s? Nu iau in considerare pretul pentru ca stiu care e diferenta si nici firma. Daca vreti funda spuneti-mi de ce ati alege acel telefon happy Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Dani22222 a răspuns:

Hey, din punctul meu de vedere raspunsul e simplu, daca preferi ios-ul de la Apple i-ati iphone, daca preferi androidul de la Galaxy i-ati Samsung.Si inca o chestie importanta daca preferi un tel mai mic sa-l bagi usor in buzunar si sa-l tii comod in mana alege iphone, daca vrei un tel cu display mai mare alege s4.In rest mergi la un magazin uita-te la amandoua bine de tot si alege ce crezi ca ti se potriveste mai bine.Succes

10 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Eu zic ca Samsung-ul e mult mai bun.Atat la aspect cat si la acesibilitate. Iphone-ul e foarte pretentios, nici macar nu poti sa te conctezi cu alte dispozitive daca nu sunt aceeasi marca.

| BiuL a răspuns:

Iphone, Samsungul mi se pare prea mare.

| ywar a răspuns:

Tu ai varsta de telefoanele astea? Ti se pare ca ai muncit pentru ele? Un telefon mai obisnuit nu ti-ai dori? Nu esti om de afaceri! Dar ziceti mai bine ca vreti sa aveti telefoane si sa va dati mari pe la scoala... Laudati-va cu ceea ce faceti voi cu adevarat!

| Someoneeene explică (pentru ywar):

Am 16 ani, am luat 10 in 3 teze si 9 in teza la istorie. Nu imi iau din banii parintilor, ci din banii din alocatie pentru ca ii strang de cand aveam 7-8 ani. Mi se pare o o ocazie buna sa-mi iau un telefon bun, chiar am invatat sa iau notele astea Presupun ca tu ai vazut poza de la avatar, aveam 12 ani cand am facut-o happy

| ywar a răspuns (pentru Someoneeene):

16 ani! eu sunt trecut de 30 si nu imi pot permite astfel de telefoane... si lucrez.

| Someoneeene explică (pentru ywar):

Eu invat, daca vreau sa imi iau un telefon scump e problema mea!

| Doctorfishadi a răspuns:

S4 este mult mai performant

| bineproportionat a răspuns:

Eu as alege iphone 5s face cele mai frumoase poze (comparatie facuta de mine) are cea mai buna viteza de raspuns, nu stiu daca are rost sa zic ceva despre calitatea materialelor din care sunt facute telefoanele! Iphone 5s e raspunsul meu http://bit.ly/1l3m6JC

| SorinLebron1981 a răspuns:

Alege s4 http://bit.ly/1euR4wJ este mult mai bun si mai interesant decat un iphone amarat