| OnePiece a întrebat:

Ce ati cumpara? Un Samsung, un Huawei, un LG, un Xiaomi, un OnePlus sau un Lenovo/Motorola? Argumente va rog.

Răspuns Câştigător
| Luca25 a răspuns:

Depinde de modele. Pentru încrederea unei firme cunoscute ar fi LG/ Samsung. Dacă ești obișnuit cu forma mai clasica a smartphonului ar fi Samsung, chiar dacă sunt niște schimbări de soft la modelele noi. La LG însă s-ar putea sa găsești preț un pic mai mic, deci depinde de tine, dar asta e părerea mea.

12 răspunsuri:
| Clorox a răspuns:

Depinde, depinde, depinde!
LG/Samsung

| DenisaNicoletaG a răspuns:

Un Samsung. Am Samsung Galaxy J5 2015 si merge super bine. Cand eram mai tanara aveam LG laughing si se bloca mai mereu. Huawei sunt proaste, plus ca sunt naspa meniu-urile si alea pe acolo.

| Clorox a răspuns (pentru DenisaNicoletaG):

''Huawei sunt proaste'', ma amuzi laughing
Sunt sigur ca n-ai avut LG G2 sau alt model G recent, ia-ti unul si spune din nou daca-s proaste!

| DenisaNicoletaG a răspuns (pentru Clorox):

Parerea ta, eu am avut destule probleme cu marca asta! Samsung-ul mi se pare cel mai bun.

| Clorox a răspuns (pentru DenisaNicoletaG):

Ti se pare, bine zis!

| DenisaNicoletaG a răspuns (pentru Clorox):

De fapt nu, chiar e cel mai bun pentru minewinking

| Clorox a răspuns (pentru DenisaNicoletaG):

Ok, am inteles happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

OnePlus clar. Au o calitate foarte buna pentru un pret redus.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, depinde de model, insa mie imi plac Samsung-urile.

| AkiseAru a răspuns:

Cumpara Motorola! Argument: Pui Samsung in blender, se face praf. Pui Motorola in blender, explodeaza blenderul si Motorola nu are nici o zgarietura!

| Clorox a răspuns (pentru AkiseAru):

Ce bou ar pune un telefon in blender? laughing

| Hagrid18 a răspuns:

Huawei, merge foarte bine si arata bine. daca vr cv argumente mai bune caute pe yt diferenta intre Samsung j5 si Huawei p8 lite happy