| m4dd0x a întrebat:

Ce cartele Sim permit primirea mesajelor SMS fara sa o incarci?

3 răspunsuri:
| Bizon95 a răspuns:

TOATE, in perioada de gratie (cartela e activa), insa aia expira dupa cateva luni si cartela devine inactiva deci nu mai poti face nimic cu ea!

| Iote a răspuns:

Toate, atata timp cat cartela este activa.
Poti cumpara cartela prepay, o activezi si chiar daca dupa o luna nu o mai reincarci, ea este activa inca 10-12 luni in functie de reteaua de telefonie.

| m4dd0x explică (pentru Iote):

Lycamobile te lasă să primești sms-uri și apeluri gratuite fara sa le cumperi! Tocmai am aflat!