| GYLGYGY a întrebat:

Ce chestie la orage am activat o optiune cu nelimiteazate si dupa 2 saptamani nu mai am sms in retea cu toate ca am avut 1000 nationalele au diparut. apoi am vazut ca ei scriu in optiune 1000 min sau sms si nu inteleg ce activeaza ei min sau sms. lamuriti-ma. inainte era concret 1000min si sms acum ne fenteaza cu,, sau,, ul asta. Multumesc

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Mai NOU aşa este opţiunea : NU contează că e vorba de minut vorbit sau sms, este acelaşi lucru - în opţiunea lor.

Deci, CUMULAT nr de sms-uri + nr de minute vorbite = 1000!

DA, acum ne FENTEAZĂ - ceea ce, după părerea mea, este ILEGAL!

| GYLGYGY explică (pentru bursuc001):

Aha deci cam asa sta treaba m-am uitat acum pe desfasurator si pe Orange e posibil sa fi consumat, dar nationalele lipsesc asa ca e praf in ochi chestia asta cu neli... rusine

1 răspuns: