| RoxanaElena007 a întrebat:

Ce credeți că merită mai mult, telefonul meu se mișcă extrem de prost(a20e), e un calvar utilizarea lui in ultimele luni(din decembrie a început să facă figuri) și mă gândesc dacă sa îl resetez sau sa îl schimb, buget 1000 ron. Ce recomandați dintre cele două variate? Ii pot face si alte lucruri să funcționeze mult mai bine in afara sa îl resetez?

4 răspunsuri:
| Legion7X a răspuns:

Intră in setari, întretinere dispozitiv optimizare imediată Si mem ram. Daca ai prea multe pe el. 3gb ram nu face fată. Dacă ai jocuri de 500mb, 1Gb 2Gb ștergele.

| RoxanaElena007 explică (pentru Legion7X):

Nu ma joc jocuri(doar brawl stars, in rest ma joc de pe pc), nu mai ruleaza nici unele aplicatii bine. Stiu ca e slab dar l-am luat mai mult pentru ore online, apeluri si cateva poze.