| Today a întrebat:

Ce credeti de telefonul Huawei Ascend P6?

3 răspunsuri:
| YoChriss a răspuns:

Buna! Este un telefon foarte performant. La aceleasi performante si pret de doua ori mai mic poti opta pentru un Allview p7. Dar nu prea ai ce face cu telefoane asa scumpe. La 600-700 lei daca il iei pentru jocuri este perfect.

| Today explică (pentru YoChriss):

Nu il iau pentru jocuri. mi-l doresc mai mult pentru sistemul de operare, camera principala care are 8 MP si camera secundara care are 5 MP. plus ca imi place cum arata laughing

| Stancioi_Alin_1984 a răspuns:

Il am de 3 saptamani ti-l recomand cu mare placere, metionez ca vin de pe Nexus 4, Samsung s3 si note 2. Super telefonul