| cosmin655 a întrebat:

Ce credeti despre iphone-uri? Cum credeti ca va fi iphone 5s?

Răspuns Câştigător
| KodrutZ a răspuns:

Prostii pentru trendinezi. Atita vreme cit te tin legat de Apple Store si nu binevoiesc sa ofere un slot microSD si baterie detasabila, 99% dintre clientii Apple vor fi OI si trendinezi fara minte. Pentru ceilalti, daca chiar au un motiv sa dea pe un telefon cit pe un laptop, exista Samsung, ZTE, si multi altii. Nokia nu, mai ales pentru ce au facut in Romania si pentru ca... nimic nu mai e ce a fost odata.

6 răspunsuri:
| Vans a răspuns:

Îs de căcat.M-am săturat de ele, nu-mi mai trebuie cât trăiesc.

| LivingLouder a răspuns:

Nu imi plac de loc. Sunt niste prostii scumpe. Samsung il intrece cu mult

| David98TM a răspuns (pentru LivingLouder):

Da....atunci de ce a avut Apple m-ai multe vanzari decat Samsung?

| ℓσяєภยş a răspuns:

Ceva mai perfomant decat iphone 5, cred.

| fratelen a răspuns:

Iphone-urile sunt niste porcarii. iphone 5s o sa fie iphone 5 doar ca ii mai adauga 0, 00005 ghz si 0, 002 mpx. asta au facut mereu.