| Judah a întrebat:

Ce credeti despre Samsung galaxy s8?

Răspuns Câştigător
| Izabellamirela a răspuns:

Nu are rost sa îi iei e la fel ca Samsung galaxy s7 numa ce e mai nou atata happy

15 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Imi place ca au adaugat tehnologi noi, ma refer la securitatea iris practic vei debloca telefonul cu ochii apoi amprenta si parola foarte greu de spart astea 3, plus ca reda format 4k si poate filme in 4k, desigur e si mai bine facut pentru reality virtual, au trecut la un procesor de 10 nonometri asta e un pas inainte a intrecut Intel,plus memoria ram destul de multa, memoria externa e mare,bateria va tine mai mult din cauza cpu care consuma mai putin, un pas in tehnologie mare as putea spune, merita cumparat, nu cred ca in urmatori 3, 4 ani va avea mare concurenta

| untu a răspuns:

Da,este adevarat ca s-a lansat un nou smartphone Samsung Galaxy S 8 imbunatatit si adaugat cu tehnologii noi! Daca stau si ma gandesc ca care este mai bun Huawei P10 Lite sau Samsung Galaxy S 8+? Am de gand sa-mi cumpar pe viitor un telefon nou! Sau ar trebui sa mai astept sa mai scada din preturi!

| OnePiece a răspuns (pentru untu):

P10 lite e intre S6 si S7 ca performanta, nu se compara cu S8+

| untu a răspuns (pentru OnePiece):

Perfect! O sa-mi iau un Huawei P 10 Lite ca e mai ieftin decat Samsung Galaxy S 8+!

| Clorox a răspuns:

Arata super, este foarte bun si foarte scump, imi place la nebunie!
Nu am nimic contra!

| KillaNoFilla a răspuns:

Nimic nou
14 nm la 10nm nu e mare lucru.

| RAY a răspuns (pentru KillaNoFilla):

Mai multa economie de energie si mai multa rapiditate

| OnePiece a răspuns:

Nu stiu daca ma incanta moda asta cu ecran mai lat decat 16:9.

| Betty12345678 a răspuns:

Prea scump.

| immaBeast a răspuns:

Este...ok, doar ok, nu este cine stie ce, ecranul putin schimbat, noul procesor si cam atat, nimic nou.
Mie nu-mi plac telefoanele cu senzor de amprenta pe spate, deci din start nu am nicio atractie pentru s8.
Daca ai s6, s6 edge sau s7 nu iti recomand sa-l cumperi, nu-i cine stie ce incat sa merite banii.
La fel si cu Iphone sa nu zici ca sunt fanboy Samsung, daca ai 6s, 6s+ sau iphone 7 sa nu faci upgrade la s8, asteapta pana in toamna sa apara iphone 8, am citit pe internet niste zvonuri despre senzor de amprenta in ecran, ceva total nou cica.
La iphone 8 o sa se schimbe si displayul, nu o sa mai fie acelasi ca pe 5, 6, 7...
Sau asteapta Note 8-ul, poate acolo o sa vina cu ceva care chiar merita cumparat.

| AKARA0 a răspuns:

Device de flagship tipic Samsung.
Are un Desing tare, îmi place.

| Bogdan_Alex_1998_BTkI a răspuns:

Pentru poze

| Mihai_David_2001 a răspuns:

Ca este la fel ca Samsung galaxy s7 numai ca se numeste Samsung galaxy s8