| iulain13 a întrebat:

Ce credeti despre tableta vonino speedstar s? Vreau opinii! Multumesc anticipat

3 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Buna tableta, are un raport calitate/pret excelent! Procesor mare 1, 6 Ghz, memorie ram 1 GB, chipset video Mali 400 Quad Core, 16GB de memorie interna, bluetooth incorporat, accesorii care la alte modele de tablete sunt lipsa (casti, cablu OTG, cablu USB), buna pentru jocuri.Varianta HDMI are doua camere web + HDMI.

| stroedaniel13 a răspuns:

Salut,

Cred ca te referi la aceasta tableta: http://bit.ly/16KfjyX nu?

Uite ce iti pot spune despre ea:

- Este o tableta cu performante peste media normala, ceea ce o transforma in ceva mai mult decat un gadget de zi cu zi
- Are un procesor dual core de 1.6 iar asta face ca aplicatiile sa ruleze foarte bine
- Dimensiunile ei sunt generoase, avand un ecran tactil de 7 inch iar ecranul tactil este deosebit de fidel

| iulain13 explică (pentru stroedaniel13):

Mda la tableta asta ma refeream.Trebuie sa vand un telefon cu 300 lei (HTC chacha) aproape nou, prima data l-am pus cu 400 lei avand in vedere ca nua re jgarieturi, merge perfect...si nu l-a luat nimeni asa ca am redus din pret...Trebuie intai sa vand telefonul ca sa imi pot cumpara tableta sad