| Girly97 a întrebat:

Ce credeti despre un smartphone nebun care in toiul noptii pune muzica la intamplare la maxim?

10 răspunsuri:
| anonimg a răspuns:

Cineva s-a jucat la el și l-a programat să facă asta; sau a programat o aplicație.

| Girly97 explică (pentru anonimg):

Antivirusul meu nu a detectat nicio problema...

| anonimg a răspuns (pentru Girly97):

Eu mă gândesc că tu sau o altă persoană v-ați jucat la telefon și ați programat asta fără să vă dați seama.

| anonimg a răspuns:

Sau... am uitat cum îi zice la programul acela care altcineva îți poate accesa telefonul după ce la sincronizat mai dinainte cu un alt telefon.

| kopli a răspuns (pentru anonimg):

Interesant! Daca iti amintesti numele programului, spune-mi-l te rog. Si mie mi se intampla lucruri ciudate in telefon. Presupun ca pot sa caut sa vad daca exista programul in telefon. Multumesc.

| anonimg a răspuns (pentru kopli):

Team Viewer.
https://www.teamviewer.com/......https?/ro/

Dar mă gândesc că ar mai fi și altele. Programul poate fi văzut/șters din dispozitiv. Programul poate controla orice de pe telefon numai atunci când ambele dispozitive sunt conectate la internet, și sincronizate mai înainte între ele.

| kopli a răspuns (pentru anonimg):

Da, ambele telefoane sunt conectate la internet. Si este posibil ca cine a avut acces la telefonul meu sa fi facut o sincronizare. Multumesc mult!

| kopli a răspuns (pentru kopli):

Cand am spus "ambele telefoane" m-am gandit la cel pe care il suspectez de "supraveghere". happy

| LPCTSTR a răspuns:

Reseteaza-l si ai scapat de tot.
Daca este nevoie, poti incerca si o resoftare.

| Maria1300 a răspuns:

Posedat...