| Alin4uuu a întrebat:

Ce credeti e convenabil sa iti iei un telefon pe care nu til permiti cu banii jos sa il iei in rate prin card avantaj? ma gandeam sa imi iau un xperia arc dar nu stiu ce altceva as putea ceva recomandari?

4 răspunsuri:
| horia2012 a răspuns:

Ce recomandari? Poti sa-ti cumperi orice prin Card Avantaj. Ti-e rusine
ca-l cumperi in rate. Habar nu ai tu cati isi cumpara prin card avantaj sau orice alt card de credit.

| Alin4uuu explică:

Nu pai nu imi este rusine ca mil iau in rate doar va intreb daca e convenabil? si asa cam ce telefon mi-ati recomanda?

| Helper02 a răspuns (pentru Alin4uuu):

Salut! lasa-mi un nr de telefon sau un mail ca sa putem lua legatura. Sunt consultant financiar si as putea sa te ajut.

| Houstain a răspuns:

Eu aş alege oricând plata în rate a unui produs, dacă este vorba de rate fără dobândă. Nu ar trebui să îţi fie ruşine de asta, decât să stai câteva luni până strângi bani destui să îl iei cu banii jos, mai bine de bucuri de telefon şi îl plăteşti în rate.