| Girly97 a întrebat:

Ce credeti voi ca este "Vodafone pentru Tine"? Desi se spune ca este doar un program de loialitate destinat abonatilor nu as prea crede. Mi se pare complet logic ca atunci cand vrei sa reincarci, cand vrei sa afli codul PUK sau cand vrei sa aflii detaliitle facturii de pe un alt numar de telefon sa ti se ceara parola acestui program deoarece nu prea are legatura loialitatea cu aceste actiuni. Ce credeti?

3 răspunsuri:
| IzvorulDeIntelepciune a răspuns:

Eu sunt abonat la Orange. Recomand sa mergi si tu la ei sau si mai bine la Digi.

| StefanNicusor12 a răspuns:

Eu sunt abonat la Vodafone de peste 5 ani si sunt foarte multumit de aceasta retea!

| Girly97 explică (pentru StefanNicusor12):

Si eu sunt multumita, aveam doar nelamurirea asta.