| Anonimus1110 a întrebat:

Ce e mai bine, sa-ti faci abonament de telefonie mobila sau sa-ti reincarci in fiecare luna cartela?

6 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Dacă vorbeşti constant, fără pauze de o lună, două, abonamentul este mai avantajos.

| neutrino a răspuns:

Eu prefer cartela pentru ca imi ofera o mai mare independenta. Este drept insa ca nu folosesc telefonul decat pentru convorbiri si mesaje.

| Jipa95 a răspuns:

Sa iti faci abonamnt. De ce? pentru ca in fiecare luna primesti puncte de loialitate, care in timp se vor aduna, iar in momentul in care vrei sa-ti cumperi un telefon nou de la ei, vei da un pret insemnificatie pe telefonul respectiv. ( acum depinde si cat de mult costa telefonul )

| Ravenborn a răspuns:

Să-ți reîncarci pentru că dacă-ți faci abonament, plătești mai mult decât trebuie idk la mine așa o fost. thinking Că taxează fiecare apel sau ceva de genu. Așa că i mai ok cartela.

| ionut258 a răspuns:

La cartela e mai ok zic eu. si punctele acelea de loialitate nu ma incalzesc cu nimic, prefer sa imi cumpar de pe eMAG sau alte site-uri decat de la Orange/Vodafone/telekom etc

| Robytza_Roby_1998_Sl73 a răspuns:

Dupa parerea mea abonamentul este mai bun deoarece ii mai ok :3