| Tyna_Cris_1990 a întrebat:

Ce e mai bun un iphone sau Samsung? funda!

Răspuns Câştigător
| Giuliano24 a răspuns:

Depinde din ce perspectiva privesti, Iphone 4/4s/5/5s/5c/6/6+ iphone-ul este mult mai elegant decat Samsung s2/s3/s4/s5... deoarece este facut mult mai bine din alta perspectiva mai bun ar fi Samsung are multe chestii tari si smechere dar si iphone-ul le intrece prin alte chesti, Alege ce iti place ambele telefoane sunt la fel de bune, procesoarele telefoanelor sunt asemanatoare ambele sunt fabricate de Samsung si la iphone si la Samsung happy cel mai bun iphone este 4s big grin ultimul telefon creat de catre Steve Jobs eu sincer iti recomand Iphone 4s/5/5s/5c/6 este mai elegant si mult mai complex

13 răspunsuri:
| NicolaeAndi a răspuns:

Iphone e mult mai bun ca Samsung :-)

| mateicoca a răspuns:

Samsung e mult mai bun DECAT iPhone :-). E "decat" nu "ca" domnule NicolaeAndiAnalfabet.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Care iphone si care Samsung?

| DjSheepyOfficial a răspuns:

Parerea mea Samsung. Sunt mult mai rezistente decat Iphone happy

| onix33 a răspuns:

Poti sa te uiti la vanzari si o sa te convingi singura...

| cristimihailov a răspuns:

Special nu este nici unul. Ambele au plusuri si minusuri si incearca sa satisfaca cam aceleasi nevoi tehnice.

E chestie de parere personala care te coafeaza mai bine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde ce asteptari ai tu de la un telefon. Eu am avut si iphone si Samsung, ambele sunt bune dar eu a-si inclina balanta pentru iphone. Stima tuturor

| OnuOnulică a răspuns:

Daca te referi la firma de telefoane atunci Samsung.
Oricum firma Apple e mai buna ca si Samsung la alte produse. Dar la telefoane predomina Samsung.
Eu sunt fan LG si iti recomand fiecare produs de acolo.

| catanivxi a răspuns:

IPhone se stricat crying SAMSUNG Draga mea te pup funda :*

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Precizează EXACT un anumit model din fiecare, apoi mai vedem ce & cum...

Toate cele bune.

| Deniukk123 a răspuns:

Eu as zice Samsung pentru ca stiu cum e cu iPhone am avut l-am scapat pe covor si mi s-a spart aproape tot ecranu si era pe spate cazut acum stau pe calculator din cauza asta

| NuSuntOarecare a răspuns:

Iphone, clar! Este mai elegant, mai bun si mai frumos!