| Floryn9 a întrebat:

Ce este "Daydream", cu ce ajuta si la ce este bun? Am un telefon Samsung Galaxy S3mini!

2 răspunsuri:
| AlexanderAdrian a răspuns:

Si eu am s3 mini nu-mi amintesc sa fi vazut setarea asta...

Insa nu iti recomand sa asezi pe ecran o poza care sa stea pur si simplu acolo. Cel mult poti pune un ceas care e MUSAI sa se miste pe ecran ca screensaverul la calculator, altfel iti vei buli ecranul plus ca treaba asta consuma baterie.

| FanLenovo a răspuns:

Prin functia DayDream vei putea transforma telefonul tau intr-o rama foto / ceas / etc.

Vei putea face asta atata timp cat este la incarcat pentru a scapa de vesnicul ECRAN NEGRU.

Ii dai o utilizare pana se incarca.

Poti face asta in felul urmator:
1. Baga telefonul la incarcat
2. Activeaza DayDream
3. Alege o poza [in caz ca vrei sa fie rama foto]
4. Lasa telefonul acolo unde vrei sa pui "Tabloul"
Telefonul nu se va opri, va sta acolo si va arata imaginea ca un tablou.

Il poti folosi si pentru altceva. Succes.