| ares8 a întrebat:

Ce este de preferat la un telefon sa aiba procesorul mai bun sau memoria RAM mai mare?
Adica voi ce ati alege,unul cu un procesor de,sa zicem 1, 3 sau 1, 5 Ghz si 3 GB de RAM sau unul cu procesor de 2, 5 Ghz dar 2 GB de RAM?

Răspuns Câştigător
| notefree a răspuns:

Depinde degeaba ai mult ram si multa putere de procesare daca sistemul nu este optimizat cum trebuie
Pai as prefera un procesor puternic si ram de minim 2 gb daca ar fi vorba de un telefon mai scump

1 răspuns:
Răspuns utilizator avertizat