| numecorect a întrebat:

Ce este mai bun un Allview x3 soul mini sau un Huawei p8 lite?
Dau funda

Răspuns Câştigător
| Bull4ever a răspuns:

Huawei P8 lite, telefon performant la pret modic.
Poti sa incerci si P9 lite care este mai bun si putin mai scump.
Dupa cum au spus ai observat multi spun ca Allview este slab si eu sunt de partea lor, e un telefon Romanesc si de foarte slaba calitate, poti sa spui ca ai telefon de unica folosinta.
Deci mai bine mergi pe Huawei, am un P8 lite de mai bine de un an, merge perfect si acum.

5 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dintre acestea, eu aş alege Huawei P8 Lite deoarece este mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia & MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.gsmarena.com/compare.php3?&idPhone1=8000&idPhone2=7201

Toate cele bune!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu as alege P8 LITE.

Nu Allview. Am fost posesor de Allview. Nu prea am chef sa iti insir cu cate minusuri vine Allview.

| Beutz a răspuns:

Ambele.
Eu as zice ca Allview-ul.

| numecorect explică (pentru Beutz):

Mersi, asa am zis si eu.

| Gabr13ll a răspuns:

Nu-ti lua Allview, sunt cele mai proaste telefoane la fel ca Alcatel-urile.Eu ti-as recomanda un Telefon de la LG, Lenovo sau Samsung.Succes!