| AdaAlexandra1461 a întrebat:

Ce este telefon este mai bun:un Nokia Lumia 520 sau un Allview A4 You.Nu stiu ce sa ma decid
Ajutati-ma

Răspuns Câştigător
| RareşTPUro a răspuns:

Nokia Lumia 520 fiindca se misca si citeste mai rapid decat Allview A4 ceea ce tu il pui sa faca. Adica Lumia 520 are o rata de raspuns mai rapid la comenzile care i le dai prin touchscreen.

5 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dintre acestea, eu aş alege Nokia Lumia 520, deoarece este mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia/MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.pcgarage.ro/compara/825649,988697

Totuşi, eu NU agreez telefoanele cu Microsoft Windows Phone deoarece sunt foarte PUŢINE aplicaţii/jocuri pentru acestea :(

Toate cele bune.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lumia, clar. Am A4 You si vreau sa te anunt ca e foarte prost. Se blocheaza si trebuie sa scoti bateria, nu e foarte bun Wi-Fi ul si il am de cam 3-4 luni si nu mai merge intrarea de la casti...

| xCatastrophe a răspuns:

Nu compara vreodata Allview cu Nokia care e net superior din orice punct de vedere.

| blacksky13 a răspuns:

Si eu voiam sa imi iau odata Allview A4 you dar nu cred ca merita banii pentru ca este prea mic are prea putini inch si nu mi se pare atat de performant. Eu as vota cu Microsoft Lumia 520 pentru ca e totusi mai maricel si are un design dragut. Numai ca mi se pare mai naspa pentru mine ca are windows phone 8.1 dar eu zic ca ar merita Lumia 520.

| AdaAlexandra1461 explică:

Multumesc oricum am deja un Lumia dar întrebarea era mai mult pentru mama/