| Marii a întrebat:

Ce extraoptiuni sunt valabile la Vodafone cu 4 euro?

7 răspunsuri:
| Jameson a răspuns:

Nu cred ca mai sunt extraoptiuni cu 4 euro. Funda?

| Stefan_Bagdan_1985 a răspuns:

Nu mai sunt, ai draq nenorociti..ca eu vreau sa ii activez mamei mele o extraoptiune cu un plan tarifar de 3-4 euro si nu mai au. Doar de la 5 euro in sus si nu ii activez cu 5 euro, ca nu are cu cine vorbi ea atatea minute, 3000 de minute si sms-uri si nu stiu cate minute nationale si internationale. Uite in schimb la Cosmote, eu sunt la Cosmote, pe abonament si ei au pe cartela extraoptiuni de la 3 euro, e bine, ce sa zic, 500 de minute si tot atatea sms-uri si 30 de minute nationale si internationale. Daca aveau si la Vodafone asa, era belea.Sal'tare si bafta!

| RasturnicaSiTrixy a răspuns:

Foarte tare, chiar merge: 400 min / sms Vodafone si 20 min nationale

| AlecutzaAle a răspuns:

Exista! Trimite SMS la 321 cu textul 420 chiar functioneaza. Succes! Fundita?

| Ion_Marinela_1987 a răspuns:

Multumesc a mers extra optiunea cu 321

| Draganescu_Enya_1990 a răspuns:

Hei,
Optiunea cu 400 minute si SMS-uri in Vodafone si 20 minute nationale cu 4 EURO/luna se poate activa prin trimiterea unui SMS cu textul 420 la numarul 321.

| Nicoleta_Badea_1977 a răspuns:

Nu stiu