| anonim_4396 a întrebat:

Ce fac daca mi s-a blocat telefonul ca nu a mai mers parola? Daca se reseteaza pierd datele din telefon?

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Resetarea înseamnă revenirea la meniul din fabrică, implicit cele salvate de tine se vor șterge.
Pa, pa.

2 răspunsuri:
| BeHappy26 a răspuns:

Nu neaparat, se poate reseta dar sa ramana la fel. Lasa-l putin fara sa umbli pe el si... poate isi revine. happy

| Iasmina1998 a răspuns:

Si eu am patit la fel ai m-am dus de unde mi l-am cumparat si in 3., 4 zile mi l-au facut dar mi-au mai ramas doar datele de pe cardul de memorie si numai nr de tel salvate pe cartela. Restul mi le-am pierdut toate datele