| Toma12456 a întrebat:

Ce faceti oameni buni si rai? Azi vin cu o noua problema de telefonie. Vreau sa-mi recomandati niste carduri microsd compatibile cu Samsung galaxy s4. Daca nu aveti s4 va rog sa nu raspundeti.

Dau Funda
Ps: Adaugati un link pls happy

Răspuns Câştigător
| hp8510p a răspuns:

Eu am in note 2 si in s4 cate un Kingston de 32gb clasa 10...foarte bune

4 răspunsuri:
| Nova21 a răspuns:

Uita-te pe net sigur o sa gasesti

| Suiram06 a răspuns:

Toate microSD sunt compatibile cu galaxy s4... daca nu inseamna ca nu e microSD. Iti recomand un card class 10 pentru viteza mai buna, indiferent de capacitatea de stocare pe care o alegi. o zi buna!

| Seby90 a răspuns (pentru Suiram06):

Omule, dar ai s4, tipul vrea raspuns doar daca ai s4, intelegi. Aia cu bani de tel de 3000 de lei doar intre ei isi permit sa vb.

| Toma12456 explică (pentru Suiram06):

Mi-am cumparat unul hama de 16 GB si nu pot pune pe el decat poze si melodii.