| Eremge a întrebat:

Ce fel de antivirus folositi pentru telefon?

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu folosesc Anti-Virus pentru telefon pentru ca nu am nevoie si daca esti un pic atent nu cred ca ai nevoie in orice caz Avast e foarte bun

| sprezero a răspuns:

AVG
Il descarc numai cand ceva pare in neregula si apoi il sterg sa nu am probleme cu performantele.

Ganduri bune!

| Juviia a răspuns:

Eu nu folosesc, dar, ai putea sa iei Aivira aia sau cum i-o zice, dar depinde!

| Aslam a răspuns:

Eset Security. Eu il folosesc de 3 ani, il am pe telefon, pc, tableta.
Dupa parerea mea, este antivirusul perfect. big grin

| PumaTigruta a răspuns:

Norton Security! Foarte bun, are si optiune pentru blocare numere,