| Mirela347 a întrebat:

Ce folie sa cumpăr ca sa-mi protejeze telefonul foarte bine am un SAMSUNG GALAXY S7 EDGE? Dar husa?

3 răspunsuri:
| SkenWell a răspuns:

La Folie as zice ceva gen Alien Surface, eu le folosesc la toate telefoanele si le recomand iar ca husa, ce iti place.

| Ryss a răspuns:

Este un site QuickMobile. De acolo poți să îți iei o folie de sticlă și husă potrivită telefonului tău. ^^

| StephanieABCD a răspuns:

Husa eu zic sa iti iei husa book pe ce culoare vrei tu. e mai bine pentru un Samsung, din cate stii se sparg destul de usor