| Robu_Cosmin_1992 a întrebat:

Ce functii are telefonul Allview P5 QUAD?
Prin functie ma refer la "trucuri", adica :
1. Am auzit ca pot instala sau este deja instalata o functie prin care atunci cand persoana pe care tu o apelezi raspunde, tu nu trebuie sa mai stai cu telefonul la ureche sa auzi cand a raspuns, ci pur si simplu telefonul vibreaza.
2. Atunci cand esti in playlistul muzical, agiti putin telefonul sau il misti la stanga sau dreapta si automat device-ul schimba melodia.
3. La Galaxy S4 atunci cand esti in galerie si ai pe ecran o poza, treci cu mana de la stanga la dreapta sau de la dreapta la stanga (ca si cum tu ai rasfoi o carte sau ceva de genul) si telefonul deruleaza poza.

Mai exista astfel de functii preinstalate? Daca da, ce functii?
Mai exista functii care se pot instala? Ce functii? Cum se numeste aplicatia?

1 răspuns:
| FrumoasaFata a răspuns:

In primul rand nu iti lua un asemenea telefon deoarece Allview nu e firma buna am pe cineva si-o luat exact acelasi model si la lasat in cutie peste 2 saptamani pe ecran 1 dunga la dus la garantie dupa ii la adus cu 2 dungi si touch mergea destul de greu acum l-a reparat complet si merge destul de greu pentru un telefon care are quad core