| vladpopentiu a întrebat:

Ce handsfree imi recomandati? Vreau un handsfree cu mufa de 3.5 mm si buton de raspuns apel.

2 răspunsuri:
| horia2012 a răspuns:

Trebuie sa te duci cu telefonul si sa-l probezi sau sa-l cumperi pe cel compatibil cu telefonul tau. Nu sunt universale.

| qwertyasdf1234 a răspuns:

Handsfree-urile in general sunt wireless ( se conecteaza prin bluetooth).
daca vrei handsfree cu fir, poti folosi castile telefonului tau. din cate stiu, majoritatea au in locul unde se imbina cablurile, un buton pentru apel