| Mazureac_Alin_1999 a întrebat:

Ce husa recomandați pentru iphone 5?

Răspuns Câştigător
| RB26DETT a răspuns:

Http://www.emag.ro/......s-v12675/c iti alegi ceva de aici ce ti se potriveste, totusi sa nu fie husa prea subtire ca-i mai mult degeaba, daca-l scapi nu-l protejeaza atat de mult, o husa mai grosuta dar nici prea prea absoarbe socurile mai bine si riscul de a se indoi sunt mai mici! Poti sa-ti iei o husa flip cover si daca-l scapi sansele sa se sparga sticla sunt foarte mici [in cazul in care sta capacul pus] daca vrei o husa obisnuita pune-ti neaparat folie, poti sa-ti pui si folie de sticla, este, mai scumpa dar protejeaza muult mai bine si nici nu se zgarie ca o folie din plastic! nu-ti lua husa de tip bumper adica de aia care-ti protejeaza doar rama si in rest nimic! Il scapi pe o piatra ceva sau pe o bordura si se zgarie spatele...

1 răspuns:
| TabStore a răspuns:

Salut, daca ai nevoie, noi avem pe stoc husa wallet pentru iphone 5: http://www.tabstore.ro/cumpara/husa-wallet-flip-iphone-5-7426433