| Yuuuki a întrebat:

Ce huse imi recomandati pentru Galaxy S3? Intreb posesorii,nu am nevoie de o lista cu huse, ca stiu si eu sa caut pe internet.

1 răspuns:
| ChristianAlex a răspuns:

Depinde ce vrei... vrei decat sa aiba un design frumos sau vrei protectie? Eu am o imbracaminte din silicon pentru protectie in caz ca imi cade si mi-a cazut de cateva ori si n-are nimic. Daca vrei pentru design ia-ti dupa ebay o imbracaminte din piele. In majoritatea poti pune carduri sau bani sau altceva de marimea unui card.