| alledawn a întrebat:

Ce imi recomandati dintre IPhone 5 si Samsung Galaxy S3 si de ce?

Răspuns Câştigător
| ancutaaacristina19 a răspuns:

IPhone 5. Samsung Galaxy s3 e o mini tableta, eu am iPhone 5 si soramea are Galaxy s3, la un moment dat se blocheaza, si daca are mai multa putere, se cam blocheaza, ea a dat cu el de pamant si si-a zgariat ecranul, si eu zilnic dau cu el de pamant si doar o mica zgarietura, e rezistent iPhone. Asa ca... faci cum vrei

7 răspunsuri:
| AwaZoh98 a răspuns:

Samsung Galaxy S3! De ce? Pentru ca pe acesta il am si sunt foarte multumita de el!winking

| andrey663 a răspuns:

Samsung Galaxy S3.Este pur si simplu mai bun decat orice IPhone.E si mai mare, Android bun...

| Awwwww a răspuns:

IPhone 5 pentru ca are un program de navigare bun.

| emi_3954 a răspuns:

Ti-as recomanda Iphone5.Pentru ca este mult mai compact avand multi GB cam 80 daca zic bine.Internetul merge struna pe el.Nu e cine stie ce mare.Si e mult mai ieftin. FUNDA?

| ghostady2011 a răspuns:

Sall, eu am un s3 si ti-as recomanda un iphone5, il am doar de cateva sapt si ieri, am gasit ecranul zgariat, nu stiu dc s-a zgariat, ca nu l-am trantit sau cv. S3-ul e mai bun pentru gaming etc, dar iphone-ul pentru fite.

| zenit a răspuns:

Eu ti-as recomanda dintre cele doua S3-ul pentru ca Iphone-ul 5 este declarat cum ca ar avea probleme cu mapele si plus de asta toate Iphone-urile sunt complicate ca sistem, spre exemplu nu poti face schimb prin bluetooth decat intre Iphone-uri si mai multe. si eu tot un Iphone 5 am vrut pentru ca mi se par cele mai frumoase telefoane ca si aspect dar pana la urma mi-am luat S3 mini fiind fata mi s-a parut mai finut si potrivit. Succes in alegerea ce o vei face!happy

| alexcurat a răspuns:

Iphone5 sigur