| dwdavid12 a întrebat:

Ce imi recomandati intre: Microsoft Lumia 535 sau Samsung Galaxy Prime Core g360?

2 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dintre acestea, eu aş alege Microsoft Lumia 535, deoarece este PUŢIN mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia/MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.smartprix.com/......c9gikr.php

Totuşi, eu NU prea agreez telefoanele cu Microsoft Windows Phone deoarece sunt foarte PUŢINE aplicaţii/jocuri pentru acestea :(

Toate cele bune.

| TheWalker11 a răspuns:

A doua varianta e mult mai buna.Crede-ma eu am telefonul asta si in raport "calitate-pret" este foarte bun!
Bafta!