| anonim_4396 a întrebat:

Ce imi recomandati intre un Samsung galaxy s3 si Sony xperia thinking

6 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Samsung galaxy s3

| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună!
Cu siguranţă Samsung Galaxy S III este cea mai bună alegere pe care o poţi face.
Deţin acest telefon de aproximativ o lună şi pur şi simplu m-a surprins şi încă mă surprinde pe măsură ce mai descopăr câte ceva.
Are numeroase aplicaţii interesante şi utile, funcţionează perfect orice joc, pozele sunt de o calitate iremarcabilă.
Îl recomand cu toată încrederea!
Pa-pa.

| WH a răspuns:

S3

| KimEunJung a răspuns:

Samsung galaxy s3

| andradaniela13 a răspuns:

Samsung galaxy s3 pentru ca are o memorie foarte mare si este rezistent la cazaturi(stiu asta pentru ca are si cineva de la mine din familie)

| GiuliaT a răspuns:

Iti propun Samsung galaxi s3 este mult mai performat si mai folosit