| Oprea_Manu_1996 a întrebat:

Ce îmi recomandati pentru iPhone 4S, bumper sau husa?

2 răspunsuri:
| LTAA a răspuns:

Dupa ce il scoti din husa (toc, presupun), ai 99 % sanse sa il scapi pe joc, in timp ce cu Bumper-ul poti umbla pe telefon.

| damad3pica a răspuns:

Buna, din punctul meu de vedere o husa rotejeaza mult mai bine telefonul decat un bumper care se poate largi pe deasupra. Cei de la https://www.facebook.com/accesorii.cadouri au diverse huse pentru iphone si in plus ofera livrare gratuita cu verificare prin fan courier daca te intereseaza.