| Adiţ_Adrian_2001 a întrebat:

Ce impresii aveti despre Samsung galaxy s4, dar iphone 5? Daca ar fi sa alegeti un telefon din acestea care ar fi?

Răspuns Câştigător
| heAdgN a răspuns:

Samsung Galaxy S4 clar. Eu mi-am cumparat acum unul si ti-l recomand cu incredere, are multi senzori si multe chestii jmechere.

3 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dintre acestea, eu aş alege Samsung Galaxy S4, deoarece este mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia/MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.smartprix.com/mobiles/compare.php?ids=2493%2C2233%2C1101yee3led

Toate cele bune.

| AnonimGirl010101 a răspuns:

EU zic de Samsung galaxu s4. Este super fain si este foarte bun.
Fără a fi un produs radical îmbunătăţit, Samsung Galaxy S5 reprezintă o evoluţie frumoasă a gamei Galaxy S, aduce câteva lucruri noi precum senzorii pentru amprentă sau puls şi este mai convingător decât modelul lansat acum un an.

| RiasX a răspuns:

Eu zic ca un Samsung Galaxy S4 ar fi mai bun decat IPHONE 5... Asa cred eu... ar fi mai bine!