| Lorenzo1 a întrebat:

Ce inseamna ca un nr de telefon este "suspiciune de spam"? Azi am sunat la un numar de telefon afisat pe site-ul celor de la Digi pentru informatii despre o factura iar dupa apel am vazut din telefon un semn de exclamare pentru nr respectiv si scrie ca este suspectat de SPAM. Speriat am sunat la Vodafone, dar nu am facut cost suplimentar.Afecteaza chestia asta?

2 răspunsuri:
| AlexAL275 a răspuns:

Cred că înseamnă că poți primi numeroase mesaje fără a fi dat numărul de telefon cuiva.

| Maria_Barboi_1961 a răspuns:

Ce înseamnă,, suspiciune de spam"