| pixeltinker a întrebat:

Ce înseamnă când îți răspunde imediat când suni un număr "bine ai venit, momentan numărul de telefon pe care l ai apelat nu este disponibil te rugam sa încerci mai târziu"

2 răspunsuri:
supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Are activată mesageria vocală pentru că are telefonul închis sau se află deja într-un apel. Poți să închizi sau să îi lași un mesaj vocal după semnalul sonor.

| Lioana a răspuns:

Ca vorbeste la telefon cu altcineva, sau ca nu are semnal la telefon, sau ca are telefonul inchis.