| Barbu_Florin_1995 a întrebat:

Ce inseamna la abonament cand spune ca ai... minute nationale si FIX INTERNATIONALE?

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Acele minute se pot folosi în toate reţelele naţionale ( din ţară ) şi în UNELE reţele de telefonie fixă din străinătate!

Pentru a afla care reţele fixe internaţionale verifică pagina de net a operatorului de telefonie sau întreabă la "Serviciul Clienţi", ori la o reprezentanţă.

| Barbu_Florin_1995 explică (pentru bursuc001):

Multumesc

| bursuc001 a răspuns (pentru Barbu_Florin_1995):

Cu plăcere!

Toate cele bune şi Sărbători Fericite!

3 răspunsuri:
| fromthehood a răspuns:

Presupunand ca ai cosmote... sunt minute internationale pe nr fix din aceeasi retea!