| Sonia822 a întrebat:

Ce inseamna pe Facebook cand trimiti cuiva un mesaj si in colt stanga jos apare un cerculet (bila alba) cu un Vazut pe el? Cand il citeste apare bila cu poza, cand il primeste si nu-l citeste e bila gri, si cand e bila alba, ce inseamna? Ca e tlf inchis?

Răspuns Câştigător
| Yuoia a răspuns:

Pe telefon, poate e inchis telefonul, poate e in zona fara semnal, poate a dezinstalat Facebook din motiv de spatiu (sau alt motiv). Pe pc, de poti deloga.
Daca s-a delogat, Facebook e inchis.
In necunostinta de cauza, nu pot sa-ti dau un raspuns mai exact.

8 răspunsuri:
| Yuoia a răspuns:

Inseamna doar ca a fost trimis. Cand il va primi, se va schimba semnul.

| Sonia822 explică (pentru Yuoia):

Pai e asa de o ora

| Yuoia a răspuns (pentru Sonia822):

Poate fi si doua zile. Pana deschide Facebook.

| Sonia822 explică (pentru Yuoia):

Ce inseamna pana deschide Facebook/? E f evaziv raspunsul, imi trebuie raspuns exact. S-a deconectat de la Facebook si e cercul alb pana se logheaza? sau n-are semnal? Eu pot sa inchid Facebook fara sa ma deconectez. E important, altfel nu intrebam.

| Yuoia a răspuns (pentru Sonia822):

Pe telefon, poate e inchis telefonul, poate e in zona fara semnal, poate a dezinstalat Facebook din motiv de spatiu (sau alt motiv). Pe pc, de poti deloga.
Daca s-a delogat, Facebook e inchis.
In necunostinta de cauza, nu pot sa-ti dau un raspuns mai exact.

Răspuns utilizator avertizat
| UnNumeScurt a răspuns:

Când îl trimiți și nu îl primește apare un semn de văzut într-un cerc incolor. Când îl trimiți și îl primește, apare un semn de văzut pe un cerc color alb, și când îl vede apare imaginea lui.

| Sonia822 explică (pentru UnNumeScurt):

N-are cum sa fie incolorm sunt pixeli dedesubt rolling on the floor Iar cand il trimit si il primeste cercul e gri. Eu intrebasem cand e alb, ca n-am mai vazut alb pana acum, si e asa de o ora

| Merry17 a răspuns:

Pot fi mai multe cauza:
-nu e conectat la internet
-nu are semnal la internet
-are telefonul închis