| anonim_4396 a întrebat:

Ce inseamna telefoane blacklist? Ofer Fundisoara happy

Răspuns Câştigător
| RobertMoon a răspuns:

Un telefon furat/pierdut care a fost blocat de către proprietarul de drept sau de serviciul de telefonie de unde a fost cumpărat.

| BBJHHRUGs a răspuns (pentru RobertMoon):

Ti-am evaluat raspunsul ca fiind folositor.

5 răspunsuri:
| gabicoo a răspuns:

" Fundisoara "
Băi tu ești pe invers?

| BBJHHRUGs a răspuns (pentru gabicoo):

Doar cu femeile sunt pe invers? happy ce vroiai sa spun "fundulita"? am zis asa ca sa atrag atentia si sa primesc urgent raspuns. sunt satul sa zic funda sau fundoaie cum mai spun unii pe aici. Ideea era sa imi raspunzi la intrebare nu sa imi faci sugestii, dar ma sa iti evaluez raspunsul ca fiind... nu stiu ce naiba mai scrie pe aici.

| RAY a răspuns (pentru gabicoo):

Nu isi place cuvantul?

| RAY a răspuns (pentru BBJHHRUGs):

Fundulita =adica locul pe unde iasa duhurile necurate din noi cand mergem la wc