| PaulCata1234 a întrebat:

Ce înseamnă un IPHONE Xs Gold MTK? Este replica sau ce? Merita sa dau un Samsung s9 pe el? Raspunde ti cat mai repede va rog din suflet pleaseee

3 răspunsuri:
| flixbuster a răspuns:

Clona/replica. Vezi asta, ca idee:

http://www.youtube.com/watch?v=EYdOmViXm5g

| XYZ02 a răspuns:

Pastreaza S9 ca nu este un telefon de ras in niciun caz, mai ales eu il consider de 10 ori mai atragator decat S10.
Apoi de ce naiba sa fi inchis in lumea Apple?
Si MTK vine de la MediaTek, care este o companie de procesoare pentru ANDROID, deci este REPLICA.
Stai cuminte cu S9 ala ca tu il dai pe o replica de 500Ron(care ruleaza tot ANDROID).
Dar nu imi pot imagina de ce naiba vrei sa schimb S9 pe iPhone?

| Drsss a răspuns:

Nu merita sa dai un s9 pe un iphone, iphone-urile sunt foarte proaste la baterie, crede-ma am prieteni cu iphone si dupa ce il scot de la incarcat activeaza modul economisire baterie... este decizia ta dar eu ti-am dat parerea mea, dupa poate ai sa regreti ca ti-ai luat iphone.