| Darius104rq a întrebat:

Ce isi merita banii Iphone 7+ sau Samsung Galaxy S8+? Sunt putin in dubii, vreau argumente pro si contra daca puteti. Multumesc, dau Fundita!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uite o comparatie a caracteristicilor dintre cele doua:

http://www.phonearena.com/......10312,9816

Eu personal as alege Samsungul deoarece are camera mai buna, ecranul mai mare, memoria ram mai mare, dar si capacitatea acumulatorului mai mare. In privinta memoriei, care este mai mica, eu nu am o problema decoarece mi se par suficienti cei 64 GB, fara de cei 8 ai mei, iar daca nu iti ajung poti folosi card.

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

S8+ ce naiba.

| KEiGHT a răspuns:

Salut, Samsung Galaxy S8+ cu siguranta

| Pruna_Albert_1989 a răspuns:

De la Samsung am avut toata gama S de la 5 pana la 7, edge-urile dar as alege iphone 7 plus doar sa vad ios-ul

| Adry05 a răspuns (pentru Pruna_Albert_1989):

Ai S7? Imi spui cate ceva despre el? As vrea si eu sa mi-l iau dar nu-s convinsa

| Pruna_Albert_1989 a răspuns (pentru Adry05):

Sigur, pai eu zic ca merita, are o baterie foarte mare.
S7- 3000, S7 edge - 3600, eu am edge si ma tine foarte mult, ca si design este tot ca un s6, dar mai mic, dar oricum este foarte fain. Si nu stiu ca si sistem de operare se misca foarte repede, foarte bine, pai cam este cel mai bun Samsung S7, dupa S8.
Nuj ce intrebari ai vrea. Eu zic sa il iei, sincer nu stiu daca e mai bun ca Apple ca nu am folosit niciunul.

| Adry05 a răspuns (pentru Pruna_Albert_1989):

Nu vreau Apple, m-am obisnuit cu Samsung ca am de la ei de ani intregi.
La Edge nu e greu cu marginile alea? Mi-e ca se zgaraie si as vrea totodata sa-i pun si husa ca sa fiu sigura ca e mai protejat.
M-ar interesa camera cat e de buna. Atat cea frontala cat si cea din spate. M-am uitat eu la reviewuri dar nu stiu acum cat de bine prezinta. As vrea o experienta personala.