| AndrusLFC a întrebat:

Ce jocuri cu poveste pt. android îmi sugerati?

Răspuns Câştigător
| AndreiPlaysMCPE a răspuns:

The Walking Dead ( Sezonu 1 și 2) Game of Thrones, The Wolf Amoung Us și Tales of the Bordelands sau Daca iți plac jocurile cu mașini și impuscaturi poți incerca și GTA San Andreas

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Copilu,mai da si tu ceva detalii.Ce poveste? Nu vezi ca nu ti-a raspuns nimeni la cealalta intrebare.

| Edy_Mihai_Eduard_1980 a răspuns (pentru darrio2007):

Puteai sa ii zici cateva la general.Esti adult tu de il faci copil? Si daca e copil ce? Iti zisa destul de frumos.

| darrio2007 a răspuns (pentru Edy_Mihai_Eduard_1980):

Ce ti se pare in neregula la raspunsul meu? Si da, sunt adult.E vreo problema?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca te referi la jocuri gen GTA, atunci cauta pe Magazin Play "Gangstar Vegas ".

| NoFeelings a răspuns:

Candy crush saga

| Georgescu_Radu_1981 a răspuns:

- Minecraft: Story Mode (e cu bani pe Magazin Play dar il poti lua de pe Aptoide)
- The Room 1 sau 2 (tot cu bani)