| Ioana22B a întrebat:

Ce jocuri de descarcat gratis pentru iphone stiti? happy

Răspuns Câştigător
| soraGrime a răspuns:

GooglePlay nu e cumva doar pentru android? Pentru iOS este App Store. Scuze daca ma insel.

Ca sa revin la intrebare:
Temple Run
Subway Surf
Pou
Logo Quiz
Angry Gran Run
Falling Fred
Fruit Ninja

nu stiu, astea poate le ai si tu, sunt dintre cele mai populare, dar altele nu imi vin in minte acum laughing

5 răspunsuri:
| BADBUNNYaruncacubanii a răspuns:

Cam multe jocuri... laughing daca vrei lasa-mi un id de mess pv si te ajut eu... cu cate jocuri vrei. pa pup

| BADBUNNYaruncacubanii a răspuns:

Sau pur si simplu exista google play unde se gasesc toate aplicatiile si jocurile pentru orice smartphone.

| Ioana22B explică (pentru soraGrime):

Exact,Google Play este pe Android happy

| soraGrime a răspuns (pentru BADBUNNYaruncacubanii):

GooglePlay nu e cumva doar pentru android? Pentru iOS este App Store. Scuze daca ma insel.

Ca sa revin la intrebare:
Temple Run
Subway Surf
Pou
Logo Quiz
Angry Gran Run
Falling Fred
Fruit Ninja

nu stiu, astea poate le ai si tu, sunt dintre cele mai populare, dar altele nu imi vin in minte acum laughing

| ALEX2402 a răspuns:

Jetpack joyride
coin dozer
igun pro hd
IconPopHd
ninjump
hill climb

| Ioana22B explică:

Faine *