| Dennisa16 a întrebat:

Ce jocuri frumoase stiti ( sa fie dupa magazin play) pentru telefon?

Răspuns Câştigător
| Tanase_Diana_1982 a răspuns:

Uite uneletongueet story, Littlest Pet Shop, Fruit ninja, Angry birds, Sims 3 si cam atat. Sper ca te-am ajutat! Bafta:*
FUNDA?

6 răspunsuri:
| Prezidentul a răspuns:

Depinde de versiunea androidului, daca ai 4.2, iti recomand sa alegi "ALEGEREA EDITORULUI" de pe google. Ex jocul acela cu rechini

| ZambetDeGheata a răspuns:

Candy Crush, Speed 3d

| Golddy a răspuns:

Fruit ninja, Angry birds funda?

| Golddy a răspuns:

Scrie simulator si iti va da multe jocuri si poti sa descarici.

| dz3n a răspuns:

De expemplu mie imi place foarte mult Pou este frumos...sau candy crush, subway surfers, etc.

| florinsb a răspuns:

Pai hai sa zicem cu masini avem real racing 3 dupa hill climb racing si cam atat mai avem simulatoare the sims free to play atat si cu simulatoare trecem la zombie si avem death triger 2, into the dead si cam atat si in rest care eu nu ma joc poate sa fie popularul flappy bird si candy crush, gta vice city, si cam atat imi mai amintesc eu.