| ClaudiuEly a întrebat:

Ce jocuri imi recomandati pentru un telefon cu android 4(racing sau chiar si jocuri de gen vector temple tun...)Daca imi dati si link-uri nu m-as supara.

Funda cele mai tari jucri!

Răspuns Câştigător
| Awesoman a răspuns:

GTA, Pou, Manuganu, Monster X, Monster Galaxy, Doodle Jump, Minecraft PE, Zenonia 5, Ice Age Village, Carnivores Hunter, Ice Age Hunter, Slenderman Live, Monster Warlord, Steampunk Game, Pocket Legends, Arcane Legends, Zenonia 4, Subway Surfer, Chaos Rings II. Cam atatea stiu.

2 răspunsuri:
| MytzaMytz a răspuns:

Subway Surfer

| ClaudiuEly explică:

Temple run