| edyboss01 a întrebat:

Ce jocuri merge pe un Huawei ascend y200?

Răspuns Câştigător
| figaro a răspuns:

Toate jocurile care sunt facute pentru versiunea de android v2.3, poti instala si o versiune mai noua de android dar se poate busi telefonul.

| edyboss01 explică (pentru figaro):

Cum pot sa instalez o noua versiune?(de android?)

6 răspunsuri:
| parvuconst a răspuns:

Merg majoritatea, dar ca sa se miste bine trebuie sa ai grija sa nu rulezi multe aplicatii in acel timp, decat jocul.

| cris7716 a răspuns:

Ce jocuri MERG....nu merge

| Petre_Costyn_1993 a răspuns:

Mer jocuri de pe google play, gen temple run, subway sufers, Fifa 14... etc, etc...

| katakatalin1302 a răspuns:

Jocuri java... uitate pe google ca trebuie sa gasestiwinking